بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 سپتامبر 2020 | 16:53 ب.ظ
۸ دلال بزرگ ارز در فضای مجازی دستگير شدند
۸ دلال بزرگ ارز در فضای مجازی دستگير شدندرئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از دستگیری ۸ دلال بزرگ ارز در فضای مجازی خبر داد و گفت: متهمان با خرید و فروش ارز غیرقانونی موجب نوسانات قیمت بازار ارز و سیر صعودی قیمت ها بودند.

به گزارش خبرگزاری شبستان: سرهنگ کارآگاه «علي ولي پور گودرزي» اظهار داشت: در رصدهای اطلاعاتی و پالایش های فني بازار ارز در فضاي مجازي، تعدادی از کانال هایی که در شبکه های اجتماعی به دلالی ارز در فضای مجازی می پرداختند و نقش ويژه اي در تعيين قيمت وگراني هاي اخير بازار ارز داشتند، شناسايي و بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان قرار گرفت.

خبر جدید  تقدیر از تملک و بازسازی آرامگاه شهدای مشروطه

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ عنوان کرد: در بررسي به عمل آمده مشخص شد اين گروه ها با تاسیس اتاق هایی در فضای مجازی معاملات کاغذی ارز را انجام می دهند و با انجام این گونه معاملات به صورت هدفمند موجب ایجاد تنش در بازار ارز شده بودند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این تحقیقات پلیسی ۸ مدیر گروه کانالی در فضای مجازی شناسایی شدند، تصریح کرد: در ادامه تحقیقات، هویت مدیران گروه ها شناسایی و با هماهنگی های قضائی هر ۸ مدیر کانال دستگیر و گروه هاي آنها مسدود و حذف شد.

خبر جدید  شورای محله، یک نهاد مویرگی از فصل مترقی شوراها در قانون اساسی است

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار داشت: متهمان با صدور قرار مجرمیت از سوی مراجع قضائي برای تکميل تحقيقات در اختيار اين پليس قرار دارند.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)