بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 نوامبر 2020 | 23:09 ب.ظ
۸۰۰ هزار فرصت شغلی جدید برای مددجویان تا پایان برنامه ششم توسعه
۸۰۰ هزار فرصت شغلی جدید برای مددجویان تا پایان برنامه ششم توسعهرئیس کمیته امداد با تقدیر از مدیران امور شعب بانک‌های عامل به خاطر همکاری گسترده با این نهاد در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به مددجویان تاکید کرد: سال گذشته با پرداخت ۲۳۲ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان اصفهانی  بیش از ۹۴۰۰  شغل در استان ایجاد شد و برنامه برای سال ۹۹ کمیته امداد اصفهان ایجاد ۱۰ هزار و ۴۵۵ فرصت شغلی است.

شعار سال: سیدمرتضی بختیاری در دیدار با عباس رضایی – استاندار اصفهان – اشتغال را مهمترین راهبرد کمیته امداد در توانمندسازی مددجویان عنوان کرد و گفت: براساس برنامه ششم توسعه کشور، کمیته امداد مکلف است سالانه ۷۰ هزار و در مجموع دوره پنج ساله ۳۵۰ هزار شغل در سطح کشور ایجاد کند.

وی با تشریح عملکرد کمیته امداد در حوزه اشتغال اظهارکرد: تاکنون که چهار سال از برنامه ششم می‌گذرد، کمیته امداد موفق به ایجاد ۵۵۰ هزار فرصت شغلی شده است و پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال ۱۴۰۰ که سال آخر برنامه ششم است، این تعداد به ۸۰۰ هزار اشتغال برسد.

خبر جدید  تغییر رویکرد مافیای مواد مخدر برای سقوط فرزندان

رئیس کمیته امداد با تقدیر از مدیران امور شعب بانک‌های عامل به خاطر همکاری گسترده با این نهاد در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به مددجویان تاکید کرد: سال گذشته با پرداخت ۲۳۲ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان اصفهانی بیش از ۹۴۰۰ شغل در استان ایجاد شد و برنامه برای سال ۹۹ کمیته امداد اصفهان ایجاد ۱۰ هزار و ۴۵۵ فرصت شغلی است.

بختیاری در ادامه به ارائه گزارشی از اجرای پویش ایران همدل پرداخت و گفت: در اجرای دو مرحله این پویش، در مجموع ۲۷ میلیون وعده غذای گرم و چهار میلیون بسته حمایتی معیشتی در ماه مبارک رمضان و ماه‌های محرم و صفر با ارزشی بیشتر از ۱۱۷۸ میلیارد تومان کمک نقدی و کالایی به نیازمندان ارائه شد.

خبر جدید  خانوار‌های فقیر هیچ تراکنش بانکی ندارند

در این دیدار عباس رضایی – استاندار اصفهان – در سخنانی با اشاره به جوشش همدلی و مواسات در میان مردم نیکوکار استان اصفهان در برگزاری پویش ایران همدل، گفت: بی‌شک آمار مربوط به کمک‌های مردمی بیش از آن چیزی است که ثبت و ضبط شده است و این به خاطر روح مردمی و نفس پاک مقام معظم رهبری در این پویش است.

خبر جدید  برای ۱۰۰ هزار خانوار بهزیستی مبلغ ۳۰۰ هزار تومان واریز می‌شود

وی در پایان اظهارکرد: دولت یازدهم و دوازهم در این زمینه با توجه به شرایط خاص کشور و شیوع ویروس کرونا تاکنون عملکرد قابل قبولی داشته است.

در پایان این نشست از مدیران امور شعب بانک های ملی، کشاورزی و توسعه تعاون استان به دلیل همراهی و همکاری مناسب در ارائه تسهیلات اشتغال به مددجویان امداد، تقدیر به عمل امد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹، کد خبر:-، ilna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,