بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 سپتامبر 2020 | 16:54 ب.ظ
گام های محکم ورزشكاران و شهروندان منطقه ۷ در مسير كمك مومنانه
گام های محکم ورزشكاران و شهروندان منطقه ۷ در مسير كمك مومنانهدولتی گفت: ورزشكاران، پرسنل و شهروندان ساكن در منطقه ۷ با لبيك گويي به فرمايشات رهبري مبني زنده نگه داشتن منش و اخلاق جوانمردي اقدام به راه اندازي پويش كمك مومنانه با هدف كمك‌رساني به نيازمندان و افراد آسيب‌ديده ناشي از شيوع ویروس کرونا کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، فائزه دولتي ضمن اعلام اين خبر افزود: با توجه به شيوع ويروس كرونا و به تبع آن تعطيلي بسياري از مشاغل برخي از شهروندان از نظر اقتصادي در شرايط فعلي (ويروس كرونا) دچار آسيب شده اند.

معاون شهردار منطقه ۷ در ادامه عنوان کرد: اين طرح با همكاري سازمان ورزش شهرداري تهران در تاريخ ۵ الي ۱۵ شهريور ماه برگزار و اقلام مورد نياز خانواده ‏هاي نيازمند از جمله پك‏هاي بهداشتي شامل ماسك، محلول ضدعفوني و اقلام خواراكي شامل برنج، روغن، رب، قند، ماكاروني، سويا و چاي تهيه و از طريق سازمان ورزش شهرداري تهران در بين خانواده‎هاي نيازمند توزيع شد.

خبر جدید  شهادت سرباز مرزبانی در مرزهاي اروميه

وی تاکید کرد: اين طرح با همكاري ورزشكاران و پيشكسوتان ورزشي كه با روحيه پهلواني و جوانمردي همواره در تمامي مقاطع حساس جامعه پاي كار بوده‎اند جمع آوري شد.

گفتني است معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۷ در پايان از همكاري و مشاركت تمام ورزشكاران، شهروندان سطح محلات ۱۴ گانه و پرسنل شاغل منطقه كه در اين امر خيرخواهانه مشاركت داشته اند قدرداني کرد.

خبر جدید  ورود پنج هزار معلم جدید به مدارس از مهر ماه

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)