بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 8 ژوئن 2019 | 19:44 ب.ظ
کمک‌‌های مردمی به سیل‌زدگان از مرز ۲۸۰ میلیارد تومان گذشت/ جذب ۱۰۰ هزارحامی در ماه رمضان
کمک‌‌های مردمی به سیل‌زدگان از مرز ۲۸۰ میلیارد تومان گذشت/ جذب ۱۰۰ هزارحامی در ماه رمضانعلیرضاعسگریان درباره افطاری‌های ساده در کشور نیز اشاره کرد و گفت: افطاری‌های ساده به مناطق سیل‌زده و همین‌طور مناطق محروم ارسال می‌شد و ما تلاش کردیم صد درصد نیت مردم را در این خصوص رعایت کنیم.

شعارسال: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت: کمک‌های نقد و غیر نقد مردم به سیل‌زدگان از مرز ۲۸۰ میلیارد تومان گذشت.

علیرضاعسگریان درباره افطاری‌های ساده در کشور نیز اشاره کرد و گفت: افطاری‌های ساده به مناطق سیل‌زده و همین‌طور مناطق محروم ارسال می‌شد و ما تلاش کردیم صد درصد نیت مردم را در این خصوص رعایت کنیم.

وی گفت: نکته افطاری ساده این بود که ما مبالغ جمع‌آوری شده را به استان‌ها می‌فرستادیم و در آنجا این مبالغ تبدیل به افطاری‌های ساده برای نیازمندان و محرومین می‌شدو هر کسی حتی با هزار تومان نیز می‌توانست وارد این کار خیر شود و اگر چه میلیاردها تومان در این خصوص جمع‌آوری شد و تعداد زیادی از مردم مشارکت‌های بالایی داشتند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد درباره کمک‌های مردمی تاکنون با توجه به حوادث اخیر، گفت: در این ایام مردم خیلی کمک کردند، از جشن نیکوکاری قبل از آغاز سال جدید ۶۲ درصد رشد کمک‌ها را داشته‌ایم و پس از آن با سیل مواجه شدیم که کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان از مرز ۲۸۰ میلیارد تومان نقد و غیرنقد عبور کرد و این در حالی است که تمامی کمک‌هایی که به زلزله‌زدگان کرمانشاه شد ۱۵۰ میلیارد تومان بود.

عسگریان یادآور شد: توانستیم ۱۵۰ هزار بسته کالای ۲۰۰ هزار تومانی به محرومین ارائه دهیم و ۱۴۰ میلیارد تومان نیز اطعام به هموطنان دادیم.

وی گفت: در ماه مبارک رمضان نیز ۱۰۰ هزار حامی برای ایتام و طرح محسنین جذب کردیم که کل سال گذشته ۱۵۰ هزار حامی جذب شده بود و در حال حاضر ۷۰۰ هزار حامی ایتام و طرح محسنین داریم.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار:۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ، کدخبر: ۱۳۹۸۰۳۱۵۰۰۰۲۱۴،www.farsnews.com


منبع :: کمک‌‌های مردمی به سیل‌زدگان از مرز ۲۸۰ میلیارد تومان گذشت/ جذب ۱۰۰ هزارحامی در ماه رمضان

خبر جدید  توزیع بسته‌های حمایتی دولت ادامه دار خواهد بود
0/5 (0 نقد و بررسی)