بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 2 آوریل 2019 | 19:12 ب.ظ
کمک‌های دانشگاه آزاد زنجان به سیل‌زدگان آق‌قلا و گمیشان ارسال شد
کمک‌های دانشگاه آزاد زنجان به سیل‌زدگان آق‌قلا و گمیشان ارسال شدرئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان از ارسال محموله کمک‌های دانشگاه آزاد واحد زنجان به سیل‌زدگان آق‌قلا و گمیشان خبر داد.

حجتالاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: با توجه به حادثه ناگواری که برای مردم سیلزده استان گلستان پیش آمد واحدهای دانشگاه آزاد سراسر کشور با تمام توان و امکانات خود به کمک سیلزدگان شتافتند.

وی افزود: در استان زنجان هم جناب آقای فیروزفر رئیس دانشگاه آزاد زنجان هم اعلام آمادگی کردند که دو محموله کمکهایاین دانشگاه را به مناطق سیلزده استان گلستان ارسال میکنند که محموله اول امروز رسید و انشاءالله محموله دوم کمکهای دانشگاه زنجان هم به زودی ارسال خواهد شد.

خبر جدید  بسته دوم حمایتی دولت چه زمانی واریز می‌شود؟/ سبدی پر از حاشیه!

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان ادامه داد: با توجه به نیازهای ضروری سیلزدگان بیشتر البسه و اقلام بهداشتی بود، خوشبختانه محموله مناسبی از نظر کیفی و موارد مورد نیاز سیلزدگان از سوی دانشگاه آزاد زنجان به ما رسید که بهسرعت و با هماهنگی نیروهای امدادرسان به دست سیلزدگان خواهیم رساند.

خبر جدید  مستمری مددجویان بهزیستی به‌صورت الکترونیکی پرداخت می‌شود

طاهری با اشاره به اینکه امداد و کمکرسانی دانشگاه آزاد اسلامی گلستان به سیلزدگان آققلا و گمیشان تا زمان ایجاد شرایط عادی ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز هم روز طبیعت بود بازهم همکاران ما در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگانو دیگر نیروهای مردمی و جهادی اقدامات تلاشگرانه خود را برای کمک به سیلزدگان انجام دادند که انشاءالله مورد رضایت خداوند متعال قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/۴۰۷۶/ن

خبر جدید  افزایش جرائم رخ داده در فضای مجازی نگران‌کننده است


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: