بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 مارس 2020 | 20:11 ب.ظ
پنجشنبه آخر سال به آرامستان‌ها نروید
پنجشنبه آخر سال به آرامستان‌ها نرویدایلنا: استاندار تهران با اشاره به ضرورت رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از سفر و تجمعات غیرضروری از مردم خواست تا پنجشنبه آخر سال به آرامستان‌ها نروند.

استاندار تهران با اشاره به ضرورت رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از سفر و تجمعات غیرضروری از مردم خواست تا پنجشنبه آخر سال به آرامستان‌ها نروند. به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی  با اشاره به لزوم مشارکت مردم برای مقابله موثر با کرونا اظهار داشت: تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و محدودیت‌های اعمال شده در فعالیت‌های اداری به منظور خلوت کردن سطح شهر و حضور مردم در منازل است تا از ابتلا به بیماری در امان بمانند.
 
وی تاکید کرد: اینکه عده‌ای در چنین شرایطی قصد سفر تفریحی دارند، اوج بی احتیاطی و بازی با سلامت جامعه است و از مردم فهیم استان تهران صمیمانه تقاضا می‌کنم تا حد ممکن از حضور در مهمانی‌ها و اجتماعات خودداری کنند.
 
 استاندار تهران ادامه داد: شهروندان در پنجشنبه پایانی سال از مراجعه به آرامستان‌ها خودداری کنند و این فرهنگ سازی انجام شود البته در برخی شهرستان ها برخی محدودیت ها برای حفظ سلامت شهروندان اعمال می شود.
 
محسنی بندپی سپس تصریح کرد: توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت و استفاده صحیح از ماسک، دستکش و شستشوی مکرر دست‌ها با آب و صابون و ضد عفونی کردن محیط خانه و اقلامی که از بیرون وارد خانه می‌شود، بسیار ضروری است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  امیدواریم هیچ فعال اجتماعی به خاطر سخن گفتن به زندان نرود/ تلاش دولت حذف نگاه امنیتی به تشکل‌ها است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,