بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970 | 00:00 ق.ظ
نمایشگاه ساکنان عرش در بیرجند برپا شد
نمایشگاه ساکنان عرش در بیرجند برپا شد سرویس : خراسان جنوبی - زمان :   ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ – ۱۳:۱۹ شناسه خبر : ۶۹۳۳۸۷ به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، اعضای کانون فرهنگی هنری شهید مطهری بیرجند به همت پایگاه مقاومت بسیج و […]

سرویس :

خراسان جنوبی
-


زمان :  
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ – ۱۳:۱۹
شناسه خبر :
۶۹۳۳۸۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، اعضای کانون فرهنگی هنری شهید مطهری بیرجند به همت پایگاه مقاومت بسیج و دیگر ارکان مسجدالحسین جوادیه اقدام به برپایی نمایشگاه ساکنان عرش کردند.

 

این نمایشگاه که در ۶ گذر زمان «عاشورای حسینی، قبل از انقلاب، پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی، اقتصاد مقاومتی و مدافعان حرم» برپا شده است، مخاطبان را به اندیشه وا می دارد که چه وظایفی برای تشکیل و تحقق حکومت اسلامی دارند؟

 

در اولین گذر زمان که به واقعه عاشورای حسینی پرداخته شده است، تاکید می کند که حماسه حسینی،‌ مقدمه ای برای تشکیل حکومت اسلامی بوده است. همچنین در دومین گذر زمان نیز؛ مبارزات مردم بالاخص شهید رجایی و مقام معظم رهبری در زندانهای ساواک در قبل از انقلاب اسلامی ایران به تصویر درآمده است.

 

پیروزی انقلاب و تشکیل نظام اسلامی در سومین گذر زمان با محوریت دهه مبارک فجر، جنگ تحمیلی «مبارزه برای حفظ انقلاب اسلامی» با محوریت عملیات والفجر ۵ و اقتصاد مقاومتی گامی برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری از دیگر گذرهای زمان این نمایشگاه است.

 

مدافعان حرم و مبارزه برای حفاظت از دستاوردهای صدور انقلاب اسلامی ایران از دیگر گذرهای زمان نمایشگاه ساکنان عرش است.

 

همچنین در حاشیه این نمایشگاه که به مناسبت برگزاری یادواره شهدای مسجدالحسین جوادیه گشایش یافته است، غرفه ای ویژه فروش محصولات فرهنگی پیش بینی شده است.

 

مردم و علاقمندان می توانند تا ۱۴ اسفند یک ساعت قبل و یک ساعت بعد از نماز مغرب و عشاء‌از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

 

 

پایان پیام/۷۰


ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اف ای تی اف ۹ بند مورد انتظار از ایران را اعلام کرد