بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 11 آگوست 2020 | 20:24 ب.ظ
مراسم رونمایی از پوستر پویش «روضه‌های خانگی» فردا برگزار می‌شود
مراسم رونمایی از پوستر پویش «روضه‌های خانگی» فردا برگزار می‌شودپویش روضه‌های خانگی در شرایط شیوع کرونا، از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایکنا، برگزاری روضه‌‌های خانگی به عنوان سنتی صد‌ها ساله در کشور، طی سال‌های اخیر کمرنگ شده است. این در حالی است که برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) در خانه،‌‌ ثواب و تأثیر تربیتی عمیق بر اهل خانه و عموم مردم دارد.

بر همین اساس، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا در تلاش برای احیای این سنت حسنه، پویش روضه‌های خانگی را راه‌اندازی کرده و با کمک خبرگزاری ایکنا در حال تولید محتوای مناسب و ترویج برگزاری این مراسم در شرایط کرونایی است.

خبر جدید  کار فرهنگی یا رفع تکلیف/ خداحافظی زیبا‌سازی با خلاقیت!

محور این پویش در شرایط کنونی شیوع کرونا، تشویق عموم مردم به برگزاری مراسم عزای حسینی در خانه و با حضور اعضای خانواده است.

بر همین اساس، مراسم رونمایی از پوستر و معرفی این پویش ساعت ۱۸ فردا چهارشنبه ۲۲ مرداد‌ماه مصادف با سالروز شهادت میثم تمار، در سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) به نشانی خیابان انقلاب، ضلع شرقی دانشگاه تهران، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر برگزار می‌شود.

خبر جدید  آسیب اجتماعی «خانه و خانواده‌گریزی» بررسی می‌شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,