بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 11 ژوئن 2019 | 19:42 ب.ظ
لایحه «حمایت از کودکان و نوجوانان» تایید نشد
لایحه «حمایت از کودکان و نوجوانان» تایید نشدلایحه حمایت از کودکان و نوجوانان که در انتظار نظرنهایی شورای نگهبان بود، از سوی این شورا به مجلس اعاده شد. این لایحه پس از نزدیک ۱۰ سال انتظار، ۲ مرداد ۹۷ به صحن علنی مجلس رفت تا با تصویب آن جلوی آسیب‌هایی مانند خشونت علیه کودکان گرفته شده و خلاءهای قانونی آن برطرف شود.
شعارسال: لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان که در انتظار نظرنهایی شورای نگهبان بود، از سوی این شورا به مجلس اعاده شد. این لایحه پس از نزدیک ۱۰ سال انتظار، ۲ مرداد ۹۷ به صحن علنی مجلس رفت تا با تصویب آن جلوی آسیب‌هایی مانند خشونت علیه کودکان گرفته شده و خلاءهای قانونی آن برطرف شود.

خبر جدید  خانواده‌های ایتام سال آینده صاحب‌خانه می‌شوند

این لایحه پس از نزدیک ۱۰ سال انتظار، ۲ مرداد ۹۷ به صحن علنی مجلس رفت تا با تصویب آن جلوی آسیب‌هایی مانند خشونت علیه کودکان گرفته شده و خلاءهای قانونی آن برطرف شود.

با اتمام بررسی و تصویب این لایحه در مجلس، جهت نظر نهایی به شورای نگهبان ارجاع شد تا بعد از آن جهت اجرایی شدن به دستگاه های زیربط ابلاغ شود.

بنابراین به نظر می‌رسد در حال حاضر، مجددا مجلس باید روی این لایحه اعاده شده،نظر بدهد.

 

خبر جدید  ازدواج اتباع خارجی با زن ایرانی مزایا و حقوق شهروندی ندارد

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت خبری اسکان نیوز ، تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ، کدخبر:۲۰۲۹۵ ،www.eskannews.com

منبع :: لایحه «حمایت از کودکان و نوجوانان» تایید نشد

0/5 (0 نقد و بررسی)