بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 11 جولای 2020 | 19:01 ب.ظ
كشف ۱۶۰میلیارد کالای قاچاق در پایتخت
كشف ۱۶۰میلیارد کالای قاچاق در پایتختمرادی از كشف ۶ هزار و ۳۶۰ دستگاه ضبط صوت قاچاق به ارزش ۱۶۰ میلیارد ريال در یکی از انبارهای جنوب تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ «نادر مرادی» اظهار داشت : در پي دريافت خبری مبني بر اینکه راننده یک دستگاه وانت سواری مقادیر قابل توجهی ضبط صوت قاچاق را حمل و در سطح شهر تهران توزیع می کند، بررسي موضوع در دستور کار تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت قرار گرفت.

خبر جدید  امشب آخرین مهلت ثبت‌نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با اشاره به اینکه روز گذشته خودرو متهم در حوالی شهر ری شناسایی شد، گفت: با هماهنگی قضائی خودرو مورد نظر توقیف و راننده آن نیز برای تحقیقات پلیسی به این معاونت انتقال یافت.

این مقام انتظامی افزود: متهم در بازجویی های اولیه اظهار داشت با همکاری مالک انباری در محدوده شهرک احمد آباد کهریزک مقداری کالای قاچاق در آن مکان جمع آوری و سپس با استفاده از همین وسیله نقلیه در سطح شهر آن را توزیع می کنم.

خبر جدید  کشف بیش از ۱۲ تن انواع مواد مخدر و روانگردان در کل کشور

سرهنگ مرادی با بیان اینکه در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، هویت مالک انباری شناسایی شد، گفت: با دستور قضائی بلافاصله اکیپی از مأموران این معاونت به نشانی انبار اعزام و موفق شدند در بازرسي از آن ۶ هزار و ۳۶۰ دستگاه انواع ضبط صوتي خارجي فاقد مجوز گمرکی را كشف کنند.

خبر جدید  محیط زیست حلقه مفقوده در محلات شهر/ راه اندازی کانون های محیط زیست در محلات تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱۶۰ میلیارد ريال اعلام و هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)