بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 | 08:15 ق.ظ
فوت ۱۲ نفر و مصدومیت ۶۰ تن در حادثه کربلا
فوت ۱۲ نفر و مصدومیت ۶۰ تن در حادثه کربلاایلنا: مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از افزایش مصدومان حادثه کربلا به حدود ۶۰ نفر خبر داد و گفت: هنوز منابع رسمی آماری از مصدومان ایرانی در این حادثه ارائه نکرده اند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از افزایش مصدومان حادثه کربلا به حدود ۶۰ نفر خبر داد و گفت: هنوز منابع رسمی آماری از مصدومان ایرانی در این حادثه ارائه نکرده اند. صحبت الله رحمانی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: عصر امروز به دلیلازدحام جمعیت در کربلا چندین نفر روی هم سرازیر شده اند که بلافاصله جمعیت کنترل شده و مجروحان به بیمارستان ها منتقل شده و اوضاع تحت کنترل است. وی با اشاره به آمار ارائه شده از سوی وزارت بهداری عراق ادامه داد: در حال حاضر چیزی حدود ۱۲ نفر بر اثر این حادثه جان باختند و تاکنون در حدود ۶۰ نفر نیز مصدوم شده اند. مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: در حال حاضر اوضاع تحت کنترل است و عزداریها ادامه دارد و عزاداران هم در بین الحرمین و هم در حرمهای شریفین مشغول عزاداری هستند. رحمانی در پاسخ به این سوال که آیا از زائران ایرانی در بین کشته شدگان یا مجروحان بوده اند تصریح کرد: هنوز منابع رسمی در این خصوص اطلاعاتی به ما نداده‌اند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  زائران مبتلا به بیماری‌های اعصاب و روان و اعتیاد به حج اعزام نمی‌شوند/ حضور ۱۸۰۰ زائر ۶۵ تا ۸۰ ساله در حج تمتع ۹۸
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: