بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 می 2020 | 08:53 ق.ظ
صدور مجوز راه اندازی مرکز روانشناختی فقط بر عهده بهزیستی است
صدور مجوز راه اندازی مرکز روانشناختی فقط بر عهده بهزیستی استوحیدنیا گفت: درباره وظایف بهزیستی و سازمان نظام روانشناسی، اظهار کرد: سازمان نظام روانشناسی می‌تواند پیشنهادات خود را در حوزه افزایش مبلغ تعرفه جلسات مشاوره و روانشناسی اعلام کند، سازمان بهزیستی نیز پیشنهادات خود را در این حوزه اعلام می کند در نهایت هیات دولت باید مبلغ نهایی را پیشنهاد کند تا قانونی باشد.

شعار سال:بهزاد وحیدنیا مدیرکل دفتر امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور گفت‌:درباره وظایف بهزیستی و سازمان نظام روانشناسی، اظهار کرد: سازمان نظام روانشناسی می‌تواند پیشنهادات خود را در حوزه افزایش مبلغ تعرفه جلسات مشاوره و روانشناسی اعلام کند، سازمان بهزیستی نیز پیشنهادات خود را در این حوزه اعلام می کند در نهایت هیات دولت باید مبلغ نهایی را پیشنهاد کند تا قانونی باشد.

خبر جدید  «چهارشنبه سوری» فرصتی برای خلق شادی‌های گروهی

وی بیان کرد: بعد از آن که هیات دولت نرخ تعرفه روانشناسی را مصوب کرد سازمان بهزیستی به مراکز روانشناختی زیر مجموعه خود که مجوزشان را از بهزیستی دریافت کرده بودند تعرفه معین شده را ابلاغ می کند.

وحیدنیا ادامه داد: این را باید گفت که هیچ دستگاهی از لحاظ قانونی اجازه صدور مجوز برای راه اندازی مرکز روانشناسی را به جزء بهزیستی ندارد و تنها بهزیستی می تواند مجوز صادر کند و در بند ۸ ماده ۵۷ قانون احکام دائمی این موضوع بیان شده و بهزیستی را تنها متولی صدور مجوز برای راه اندازی مراکز روانشناختی دانسته است.

خبر جدید  ساکنان سکونتگاه های غیر رسمی حمایت شوند

مدیرکل دفتر امور روانشناختی سازمان بهزیستی گفت: سازمان نظام روانشناسی تنها می تواند حدود صلاحیت حرفه ای افراد را مشخص کند و پروانه کار برای فرد صادر کند اما اجازه صدور مجوز برای راه اندازی مرکز روانشناختی ندارد.

شعار سال، با اندکی تخلیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان،تاریخ ۲۰اردیبهشت ۱۳۹۹،کد خبر:۷۳۳۹۲۶۳،www.yjc.ir

خبر جدید  راهکارهای نوین درمان اعتیاد در دستور کار قرار دارد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,