بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 | 08:48 ق.ظ
شرایط استخدام معلولان در سازمان‌های دولتی
شرایط استخدام معلولان در سازمان‌های دولتیمحمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره استخدام معلولان در سازمان‌های دولتی اظهار کرد: علیرغم تکلیف قانونی برای استخدام معلولان در سازمان های دولتی متاسفانه شاهد عدم اقبال برخی از سازمان ها هستیم و سازمان بهزیستی کشور برای اجرای این قانون در حال پیگیری است.

شعار سال: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت استخدام معلولان در سازمان‌های دولتی توضیحاتی داد.

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  درباره استخدام معلولان در سازمان‌های دولتی اظهار کرد: علیرغم تکلیف قانونی برای استخدام معلولان در سازمان های دولتی متاسفانه شاهد عدم اقبال برخی از سازمان ها هستیم و سازمان بهزیستی کشور برای اجرای این قانون در حال پیگیری است.

خبر جدید  معتادان متجاهر به چرخه زندگی باز می گردند

شریعتمداری بیان کرد: سازمان بهزیستی کشور در حال پیگیری است تا با اجرای آزمون در سازمان هایی که وابسته به دولت هستند  شرایط را برای ورود معلولانی که توانایی انجام کار دارند تسهیل کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال پیگیری هستیم تا سازمان‌های دولتی که از اجرای این قانون یعنی استخدام معلولان اجتناب کردند، موظف به اجرا شوند.

خبر جدید  تحویل 4600 خانه به خانواده‌های دارای دو معلول

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان،تاریخ انتشار:۱۹شهریور۱۳۹۸،کدخبر:www.yjc.ir،۷۰۶۴۱۱۲
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)