بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 27 آگوست 2019 | 16:50 ب.ظ
دستفروشان از ساعت ۱۰ شب به بعد اجازه فعالیت دارند
دستفروشان از ساعت ۱۰ شب به بعد اجازه فعالیت دارندمحسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران گفت: قرار شده که دستفروشان تا قبل از ساعت ۱۰ شب ورود جدی در سطح شهر نداشته باشند و در برخی از مکان‌ها که حضورشان پررنگ‌تر است همچون میدان تجریش و خیابان ولیعصر امکان فعالیت آنها تنها پس از ساعت ۱۰ شب امکانپذیر خواهد بود.

شعارسال :به گفته محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، قرار نیست با دستفروشان برخورد قهری شود بلکه برخوردها دراین زمینه همه قانونی است . وی در این خصوص افزود: همچنین قرار شده که دستفروشان تا قبل از ساعت ۱۰ شب ورود جدی در سطح شهر نداشته باشند و در برخی از مکان‌ها که حضورشان پررنگ‌تر است همچون میدان تجریش و خیابان ولیعصر امکان فعالیت آنها تنها پس از ساعت ۱۰ شب امکانپذیر خواهد بود . هاشمی خاطرنشان کرد:‌ در این ساعت معابر و خیابان‌ها خلوت‌تر شده و مغازه‌ها نیز تعطیل شده‌اند و در این زمان برخی در صورت تمایل ممکن است از این افراد خریدهایی داشته باشند . رئیس شورای شهر تهران گفت: فعالیت دستفروشان از ساعت ۱۰ شب به بعد ارتباطی با زیست شبانه ندارد و فعالیت این افراد نهایت تا ساعت ۱۱:۳۰ خواهد بود . وی در مورد اولویت‌ کاری شورای شهر در سال سوم گفت: آلودگی هوا و ترافیک دو معضل اصلی شهروندان تهرانی است که اولویت‌های ما نیز در همین راستا قرار خواهد داشت و تلاش می‌کنیم که شهروندان کمترین دغدغه‌ها را در این زمینه داشته باشند .
شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری اسکان نیوز ،تاریخ انتشار: ۴شهریور۱۳۹۸،کدخبر: ۲۲۲۹۶،www.eskannews.com
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  عامل گم شدن لیدا کاوه چه بود، پیوند قلب یا جذب فالوئر؟
0/5 (0 نقد و بررسی)