بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 24 آگوست 2019 | 22:31 ب.ظ
تجمع معلولان دراعتراض به عدم اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان
تجمع معلولان دراعتراض به عدم اجرای قانون حمایت از حقوق معلولانجمعی از معلولان با دردست داشتن پلاکاردهایی در مقابل نهاد ریاست جمهوری نسبت به عدم اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان تجمع کردند.

به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ جمعی از معلولان با دردست داشتن پلاکاردهایی در مقابل نهاد ریاست جمهوری نسبت به عدم اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان تجمع کردند. آنها از مسؤولان و به ویژه ریاست جمهور درخواست مساعدت و رسیدگی به مشکلات معلولان را داشتند. معلولان در این تجمع ضمن اشاره به تصویب قانون حمایت از حقوق معلولان، عدم تخصیص اعتبارات را برای اجرای این قانون را بی عدالتی از سوی مسؤولان دولتی دانستند. محمد نفریه معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور پیش از این با تاکید براینکه  تاکنون حتی یک ریال از بودجه مربوط به اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان به بهزیستی پرداخت نشده است، برگترین آفت اجرا نشدن این قانون را کمبود بودجه عنوان کرده بود. برآورد بودجه مورد نیاز، قبل از تورم سال گذشته برای اجرای این قانون حدود ۱۲ هزار میلیارد بوده که از این میزان، در بودجه امسال تخصیص ۱,۱۰۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  کسبه خیابان 17 شهریور: شهرداری از 8 سال پیش ما را ورشکست کرد/ نژاد بهرام: طرح های شهری بدون پیوست اجتماعی، ترافیکی و زیست محیطی ممنوع/ حبیب زاده: بازگشایی خیابان 17 شهریور تا پایان 98
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,