بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 11 جولای 2020 | 08:41 ق.ظ
بررسی وضع ازدواج زنان ایرانی با اتباع در استان تهران
بررسی وضع ازدواج زنان ایرانی با اتباع در استان تهرانتهران (پانا) – معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به لزوم توجه به ازدواج زنان ایرانی با اتباع از بررسی وضعیت ازدواج زنان ایرانی با اتباع در استان تهران خبر داد.

تهران (پانا) – معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به لزوم توجه به ازدواج زنان ایرانی با اتباع از بررسی وضعیت ازدواج زنان ایرانی با اتباع در استان تهران خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، ششمین جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی، سلامت زنان و خانواده استان تهران به ریاست شکراله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران، فرزانه مروستی مدیرکل اجتماعی استانداری، ثریا شارقی مدیرکل زنان و خانواده استانداری و سایر مسئولان با محوریت بررسی وضعیت ازدواج زنان ایرانی با اتباع برگزار شد.

خبر جدید  کدام استان رکورددار عروس کردن کودکان است؟

حسن بیگی با اشاره به اهمیت این موضوع اظهار داشت: اصل ازدواج با اتباع بیگانه با ملاحظاتی اشکالی ندارد، در درجه اول اینکه فرد تبعه به صورت قانونی وارد کشور شده و اقامت داشته باشد و دیگر اینکه این ازدواج ثبت قانونی شود، ضمن اینکه این ازدواج باید آگاهانه و در شرایط درست و منطقی و با انتخاب شکل گرفته باشد.

خبر جدید  کشف بیش از ۲ تن مرفین در غرب استان تهران

وی ادامه داد: در حال حاضر برخی از ازدواج‌های زنان ایرانی با اتباع بیگانه، فاقد این شرایط است که این موضوع نیازمند توجه جدی می باشد، به ویژه استان تهران با ویژگی های خاص خود در این زمینه حساسیت بیشتری دارد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران خاطرنشان کرد: بررسی وضعیت و اثرات چنین ازدواج هایی در دستورکار استانداری تهران قرار دارد تا با احصا مشکلات به ارائه پیشنهادات موثر منجر شود.

خبر جدید  اعدام؛ مجازات اسیدپاشی با قصد ایجاد ناامنی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,