بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 سپتامبر 2020 | 12:55 ب.ظ
الزام به انتصاب یک معلول به‌عنوان مشاور
الزام به انتصاب یک معلول به‌عنوان مشاورمشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور معلولان از انتصاب فرد معلول به‌عنوان مشاور مدیران‌کل بهزیستی در استان‌ها بنا بر دستور رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد.

شعار سال: علی همت محمودنژاد اظهار کرد: بنا بر دستور رئیس سازمان بهزیستی تمام مدیران‌کل بهزیستی در استانهای مختلف موظف به انتصاب فردی از جامعه معلولان به‌عنوان مشاور خود در امور معلولان شدند.

وی تصریح کرد: از مدیران‌کل بهزیستی در استانهای مختلف که تاکنون نسبت به انتصاب مشاور خود در امور معلولان اقدام نکرده‌اند درخواست می‌شود که به این مسئله عنایت ویژه‌ای را داشته باشند و اقدامات لازم را انجام بدهند.

خبر جدید  سایت فرزندخواندگی در کشور راه‌اندازی می‌شود/ فعلا طرحی برای واگذاری فرزند به آقایان نداریم

مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور معلولان خاطرنشان کرد: همچنین با پیروز حناچی شهردار تهران به‌منظور انتصاب مشاور معلولان در ارتباط با شهر دسترس‌پذیر رایزنی‌ها و جلساتی برگزار شده است و شهردار تهران موافقت خود را با انجام این انتصاب اعلام کرده است و به‌زودی این اتفاق صورت خواهد گرفت.

وی افزود: همچنین بهترین خبر خوش برای افراد دارای معلولیت در ایام کرونایی؛ فعالیت دبیرخانه پیگیری قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت در سازمان بهزیستی است که این مسئله با مدیریت یک نفر از فعالان حوزه معلولان که نقشی بسزا را در تصویب قانون اشاره‌شده داشته است صورت گرفته است.

خبر جدید  سهم تسهیلات اشتغال برای هر مددجوی کمیته امداد به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت‌

محمودنژاد در پایان از دیدارهای مجازی و تصویری مدیران تشکل‌های سراسر کشور با ریاست سازمان بهزیستی در ایام کرونا خبر داد و گفت: با توجه به شرایط تاکنون ۴۰ نفر از مدیران تشکل‌های فعال در حوزه معلولان دیدارهایی را به‌صورت مجازی و تصویری با قبادی دانا داشتند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۹، کد خبر: ۲۳۴۴۹۹۵، www.tasnimnews.com

خبر جدید  «چهارشنبه سوری» فرصتی برای خلق شادی‌های گروهی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,