بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 11 آگوست 2020 | 11:08 ق.ظ
آزادی تمامی زندانیان جرایم غیر عمد با بدهی زیر ۵۰ میلیون
آزادی تمامی زندانیان جرایم غیر عمد با بدهی زیر ۵۰ میلیونبنیاد مستضعفان تمامی زندانیان جرایم غیر عمد کشور از جمله بدهکاران مهریه که میزان بدهی آنان زیر ٥٠ میلیون تومان بوده رو آزاد کرده است.

شعار سال: ۲۴ تیرماه بود که سید پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان با حضور در زندان بزرگ تهران طرح آزادی زندانیانن غیر عمد را کلید زد، اما حاشیه‌های این مراسم به اینجا ختم نشد و برخی مدعی شدند که فتاح سودای انتخابات در سر دارد، ولی او در نشست خبری خود این ادعا را رد کرد و گفت که قصد شرکت در انتخابات را ندارد.

گفتنی است روز گذشته در میان انبوه اخبار و تیتر‌های گوناگون به خبری برخوردیم که بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ۱۹ میلیارد تومان خرج مهریه ۱۲ زن کرده و تنها ۱۲ نفر از زندانی‌ها آزاد شدند!

خبر جدید  منع قانونی برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی نداریم

از همین رو خبرنگار اجتماعی ما پیگیر صحت خبر را از مسولان بنیاد مستضعفان شد و به این پاسخ رسید که بنیاد مستضعفان تمامی زندانیان جرایم غیر عمد کشور از جمله بدهکاران مهریه که میزان بدهی آنان زیر ٥٠ میلیون تومان بوده رو آزاد کرده است و کل اعتبار تخصیص داده شده براى این موضوع ٥٠ میلیارد تومان بوده است.

خبر جدید  فقرو معلولیت علت بازماندگی از تحصیل حدود ۱۹ هزار کودک

در ادامه گفته شد ممکن است بدهی فردی بیش از ٥٠ میلیون تومان بوده، ولی سازمان زندان‌ها پیگیری بوده است که رضایت طرف مقابل را جلب کند تا با دریافت مبلغ ٥٠ یا کمتر، رضایت دهد و فرد مورد نظر آزاد شود.

گفتنی است از طرف دیگه ممکن است خیرین نیز با سازمان زندان‌ها مشارکت کرده باشند و افراد دیگرى را هم آزاد کنند.
اما توافق بنیاد با سازمان زندانها، براى آزادی زندانیان جرایم غیرعمد زیر ٥٠ میلیون تومان بوده است.

خبر جدید  وجود ۱۷ متقاضی فرزندخواندگی به ازای یک کودک

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجو، تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹، کد خبر: ۸۶۷۴۰۷
، www. snn.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,